Letní bolesti v krku, angina těsně před dovolenou. Neváhejte, zkuste vysokodávkové LipoCéčko s flavonoidy.

 

Letní bolesti v krku, angina těsně před dovolenou? Neváhejte, zkuste vysokodávkové LipoCéčko s flavonoidy!

Ač krásné léto a před vámi očekávaná dovolená u moře, rudě šarlatové hrdlo s nateklými mandlemi může signalizovat letní streptokokovou angínu. Právě doba letních prázdnim je pro angínu typická. Jakmile pocítíte v krku příznaky pálení a škrábání, neváhejte a zahajte preventivní intenzivní útok vysokými dávkami vitaminu C. Forma denzní liposuspenze s flavonoidy obsahuje dostatečné množsví vitaminu C, který je nezbytný pro rychlou aktivaci vašeho imunitního systému. Právě buňky imunitního systému potřebují vyšší hladiny vitaminu C. Psali jsme o tom v článku Vitamin C a antibiotika. Zvýšený přívod céčka vede aktivaci leukocytů, podpoře fagocytózy (pohlcovaní cizorodých látek - bakterií), k aktivaci přirozených buněčných zabíječů a T-lymfocytů.

Preventivní užívání: Několik týdnů před dovolenou pro jistotu užívejte Malbucare LipoCéčko alespoň 3 x týdně 1,2 g/10ml vitaminu C s flavonoidy.

Doporučení PharmDr. Pflegera - akutní užívání při náběhu na angínu: Užívejte denně jednorázově LipoCéčko s flavonoidy (1,2 g/10 ml), doplňte o Streptokill Spray z lékárny (je dobře udělaný a jako lékárník ho rád doporučuji) a každé 4 hodiny cucejte Larypront tabletky se šalvějí. Pokud se stav během 2-3 dnů nezlepší, vyhledejte lékaře!