Zkušenosti s Gavinem

Letní příprava i díky Malbucare zdárně skončila

 

Extraligové florbalistky K1 Florbal Židenice mají za sebou letní přípravu. Nepopulární, avšak nezbytná část roku tentokrát proběhla tentokrát bez výraznějších komplikací, a to i díky nově vzniklému partnerství se značkou Malbucare. „V panujícím horku se osvědčily hlavně hořčíkové tablety či gely, zajímavou alternativou je však také hořčík ve spreji, jehož výhoda je zjevná – můžete jej aplikovat přímo v postiženém místě. Hráčky si pochvalují také kloubní výživu Gavino Aktiv, u které výrobce deklaruje při pravidelném užívání účinky přibližně za dva týdny. Podle našich zkušeností ale některé z hráček pociťovaly zlepšení už po jednom týdnu,“ shrnul přínos výživových doplňků, jež urychlují regeneraci a pomáhají předcházet zraněním, asistent hlavního trenéra Jiří Starý.

 

Hráčky obdržely balíček obsahující hořčíkové tablety MADMAG, balení kloubní výživy a vitamin D3 ve spreji. V začátku sezony, což Jiří Starý zvlášť vítá, dostanou ještě vitamin C na podporu imunity: „Každou sezonu čelíme minimálně jedné chřipkové vlně, doufám, že s přispěním tohoto přípravku se nám tentokrát podaří sezonu zvládnout bez větších absencí.“

Florbal je sice stále amatérský sport, avšak příprava je v mnoha ohledech velmi náročná. O to důležitější roli hraje regenerace. „Je skvělé, že Malbucare má ve své nabídce i produkty pro děti. Platí okřídlené přísloví o tom, že co se v mládí naučíš… Budeme jen rádi, když si všichni naši členové uvědomí, že tělo je jejich nástroj, a proto je mu třeba věnovat náležitou péči. Díky Malbucare tuto možnost mají nejen hráči, ale všichni, kdo jsou s naším klubem spojeni. Výrobce nám nabídl zajímavé podmínky, tak proč jich nevyužít, zvlášť když výsledky jsou patrné,“ klade si řečnickou otázku Starý.