ČERV OUT M - Pes 10 kg

ČERV OUT (1)
Novinka

ČERV OUT - to je maso z volně žijící zvěřiny a rostlinné extrakty v konzervě pro prevenci před vnitřními parazity. Účinkuje na tasemnice, ploštěnce, motolice, prvoky, améby a škrkavky v různých vývojových cyklech. Show more

 In Stock > 5 ks
64
56 ex. VAT
VAT:
15 %
Select product variant
ks
Catalog number:
A01-054-2
Warranty:
uvedena na obalu

ČERV OUT Doplňkové krmivo pro psy v konzervě obsahuje pouze maso z volně žijící zvěřiny a prvotřídní standardizované rostlinné extrakty.

Vlastnosti a výhody kombinovaného antiparazitika rostlinného původu zahrnují jednak široké spektrum účinku, relativně nízký práh toxicity a vznik rezistence. Rostlinné extrakty jsou často směsí řady aktivních látek, které se ve svém účinku doplňují a zároveň potencují. To vytváří předpoklad dobré účinnosti i tam, kde vzniká na syntetická antiparazitika rychlá rezistence (velmi často se přenáší v genetické výbavě parazita na další generace). Směsi často překrývají širší reprodukční cyklus parazita, jeho různá vývojová stádia a formy. Jsou přirozeně odbouratelná v přírodě. Vetšina látek má vermicidní (usmrcuje vajíčka) a zčásti paralizujicí účinek, vermifugní (dochází ke zpomalení růstu / cyklu a vedoucí k paralýze, zvýšenému úhynu a vyloučení parazita). Některe rostlinné extrakty často kombinují obojí účinky. Důležitá je i délka užívání (pokrytí celého cyklu parazita)

Juglans nigra Ořešák černý patří mezi významné rostlinné antiparazitika.  Obsahuje přibližně 10 % taninů, 4% flavonoidů a terpenů. Spektrum účinku zahrnuje ploštěnce, hlístice, ale i tasemnice nebo motolice. Je vhodný jako základ do vícesložkových směsí.

Olea europaea (Olivovník evropský) patří mezi nejstarší kulturní rostliny, listy a plody obsahují celou řadu látek flavonoidního charakteru včetně seko-iridoidů. Zahrnuje účinky na prvoky, améby, tasemnice (měchožil) a další.

Nigella sativa (Černucha setá - černý kmín) terpenické volatilní látky působí na echinokokózy, toxokarózy (hlístice), nebo prvoky. Experimentálně vykazuje účinnost na toxoplasmu.

Thymus vulgaris (Tymián obecný). Má antiseptické a antiparazitické účinky, obsahuje především terpenické deriváty s dobrým účinkem na prvoky, tasemnice nebo experimentálně toxoplasmu.

Bioperin - piperin je alkaloid z černého pepře (Piper nigrum). Má schopnost potencovat a aktivovat účinnost řady jinak neúčinných látek a zároveň omezením vlivu řady střevních degradabilních enzymatických systémů.

PREVENCI je optimální opakovat 2 - 3x ročně.

Dávkování: 

Vel. S - Dávkování pro psa/kočku na každých 5 kg

PREVENCE - 1 konzerva 3x týdně (např. pondělí-středa-pátek, 1 konzervu na každých 5 kg) 

AKUTNÍ STAV - 1 konzerva denně, 5 dní po sobě.

 

Vel. M -  Dávkování pro psa na každých 10 kg

PREVENCE - 1 konzerva 3x týdně (např. pondělí-středa-pátek, 1 konzervu na každých 10 kg) 

AKUTNÍ STAV - 1 konzerva denně, 5 dní po sobě.

 

Vel. L - Dávkování pro psa na každých 30 kg

PREVENCE - 1 konzerva 3x týdně (např. pondělí-středa-pátek, 1 konzervu na každých 30 kg) 

AKUTNÍ STAV - 1 konzerva denně, 5 dní po sobě.

 

Příklad podávání:

Pokud Váš pes váží 20 kg budete pro prevenci potřebovat:

6 ks ODČERVENÍ PES vel. M a podávat budete 2 konzervy denně, 3x během jednoho týdne (např. pondělí - středa - pátek)

AKUTNÍ STAV vždy konzultujte s Vaším veterinářem!!!

Složení: Zvěřina 80 %, voda, ořešák černý (Juglans nigra), olivovník evropský (Olea europaea), černucha setá (Nigella sativa), tymián obecný (Thymus vulgaris), Bioperine – výtažek z černého pepře (Piper nigrum).

Neobsahuje žádné pomocné látky, barviva a konzervanty.

Analytické složky: Bílkoviny 15 %, tuk 9 %, vlhkost 71 %, vláknina 1 %, hrubý popel 1 %

Vyrobeno v PET FARM FAMILY Česká republika.

Upozornění: Skladujte na suchém a tmavém místě při teplotě do 25 °C. Minimální trvanlivost a šarže uvedena na spodní straně obalu.

 

 

User reviews ČERV OUT M - Pes 10 kg

Do you own this product? Do you want to share your experience with the others? Feel free to rate the product.

Add review
Product rating
0% Rated by 0 users