Malbucare Ascosorb C 500 ml

Malbucare Ascosorb C 500 ml (2)
Product rating (4)

Co je Lipoemulzní forma vitaminu C? Ascosorb C je moderní forma vícesložkové suspenze s vysokým obsahem vitaminu C (1,6 g vitaminu C/10 ml). Vitamin C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce. Čím vyšší jednorázová dávka, tím menší dostupnost pro organismus. Co ale v případech, kdy potřebujeme do organismu dostat násobky běžné dávky z důvodů onemocnění? Show more

 In Stock 1 ks
990
861 ex. VAT
VAT:
15 %
ks
Catalog number:
A01-032
Warranty:
uvedena na obalu

ASCOSORB C - doplněk stravy

Ascosorb C je moderní forma vícesložkové suspenze s vysokým obsahem vitaminu C (1,6 g vitaminu C/10 ml).  

Proč je forma „denzní“ - husté suspenze vitaminu C výhodnější než běžně podávané formy tablet?

Vitamin C se do organismu vstřebává speciálním systémem aktivních přenašečů. A právě kapacita těchto přenašečů je omezená v čase a celkové podávané dávce. Čím vyšší jednorázová dávka, tím menší dostupnost pro organismus. Co ale v případech, kdy potřebujeme do organismu dostat násobky běžné dávky z důvodů onemocnění?  

K čemu potřebujeme vitamin C ?

Vitamin C je nepostradatelným metabolickým faktorem. Účastní se cele řady klíčových pochodů nezbytných pro naše zdraví. EU schválila (zcela jistě nerada) pro vitamin C řadu zdravotních tvrzení.

 

Přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci krevních cév
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kostí
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci chrupavek
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci dásní
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže
Přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci zubů
Přispívá k normálnímu energetickému metabolismu
Přispívá k normální činnosti nervové soustavy
Přispívá k normální psychické činnosti
Přispívá k normální funkci imunitního systému
Přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem
Přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Přispívá k regeneraci redukované formy vitaminu E
Zvyšuje vstřebávání železa

Samotný přehled účinků potvrzuje jeho výjimečnost. Nároky na jeho konzumaci samozřejmě stoupají s věkem, se zátěží nebo u některých typů onemocnění. Samostatnou kapitolu tvoří nádorová onemocnění. Zvýšený přívod céčka je vhodný i po operacích, u zranění a dalších, organismus stresujících případů.

Jednou z nových možností je právě forma „denzní“ liposupenze vitaminu C. Jedná se o velkou koncentraci tukových sférických kapiček - sferozomů tvořených lecitinem s vyšším obsahem céčka. Suspenze bohatá na sferozomy umožňuje vstřebat vitamin C i mimo systém aktivních přenašečů prostou difuzí v lumen střeva. Účinná látka je ve formě askorbanu sodného, který má vyšší biologickou dostupnost než čistá kyselina askorbová a zároveň nepřekyseluje organismus. Jedná se o více pH „neutrální“ formu vitaminu C. Společně s vitaminem C se do organismu dostává i čistý nealergenní slunečnicový lecitin v potřebné denní dávce. 

UPOZORNĚNÍ: Postup výroby suspenze využívá kavitační jevy ve vakuu s řízenými podmínkami. Jedná se o zcela nový způsob výroby na vlastním zařízení.  


ASCOSORB C se vyrábí pouze na objednávku z farmaceutických surovin bez použití konzervantů nebo sladidel. Stabilita suspenze bez konzervantů je dostatečně dlouhá při doporučených dávkách, za podmínek správného skladování. ASCOSORB C vyrábíme minimálně 2x týdně v případě nutnosti i častěji podle množství objednávek. 

 

Obal

Plastová PET lékovka tmavá 250 nebo 500 ml s dávkovačem na 10 ml

Upozornění

Z důvodů komplikované legislativy nabízíme tento produkt pro experimentální nebo kosmetické použití. Výrobce nenese odpovědnost za jeho jiné použití

Ascosorb C 

Doplněk stravy

Složení: Aqua purificata - čištěná voda (Ph.Eur. 9.0), sodná sůl kyseliny askorbové 0,16 g/1 ml (200% RHP), slunečnicový lecitin (non GMO), Tween 80 - polysorbát 80 (E435) emulgator, ovocná příchuť – pomerančový extrakt

RHP referenční hodnota příjmu.

Dávkování: Užívejte 2 x denně 5 ml nebo 1x 10 ml suspenze v čisté vodě (250 – 500 ml). Pro dávkování použijte přiložený kalibrovaný dávkovač nebo stříkačku.

Upozornění: Ukládejte mimo dosah dětí! Nepřekračujte doporučenou denní dávku! Přípravek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Minimální trvanlivost do konce data uvedeného na obalu. Výrobek neslouží jako náhrada pestré stravy. Dbejte na vyváženou stravu a zdravý životní styl. Uchovávejte v suchu, na tmavém místě při teplotě do 8 -12 °C. Po otevření spotřebujte do nejlépe do 1 - 2 měsíců podle velikosti balení. Lipo emulze je stabilní 3 měsíce od data výroby v chladovém režimu (lednice). Nezmrazovat! Zboží je vyrobeno až po objednání a jeho trvanlivost je podle množství maximálně 2 - 3 měsíce při správném skladování.

Výrobce: Vyrobeno v ČR. 

Distributor: Malbucare s.r.o., Malostranské nábř. 558/1, Praha 1, Česká republika 

Balení: 220 g, 300 g, 500g suspenze+/- 5%,

Ascosorb C je originální název a receptura PharmDr. R. Pfleger

Doplněk stravy Ascosorb C byl posouzen SZÚ pod. Č. J. 183-4030/15

User reviews Malbucare Ascosorb C 500 ml

Do you own this product? Do you want to share your experience with the others? Feel free to rate the product.

Add review
Product rating
100% Rated by 4 users

100%
  • Perfektni

Overall Rating

Je citit priliv energie, uplne me to prekvapilo, jak vitamin c muze fungovat, kdyz ho clovek dostane takove mnozstvi.

100%
  • Doporučuji
100%
  • Doporučuji
100%
  • Funguje, doporucuji.