Odborné poradenství - DoktorSport - Dr. Richard Pfleger

avatar.png

DoktorSport – PharmDr. Richard Pfleger: Absolvent Farmaceutické Fakulty UK V Hradci Králové. Více než deset let působil v manažerských pozicích u předních farmaceutických firem jako SmithKline Beecham, Bristol-Myers Squibb nebo Wyeth. Během své kariéry se spolupodílel na uvedení mnoha desítek originálních léčiv z různých indikačních skupin včetně kardiologie, psychiatrie, onkologie, HIV/AIDS na český nebo evropský trh.

Od roku 2002 se věnuje vývoji, výrobě a propagaci kvalitních doplňků stravy a jejich uplatnění v prevenci a zmírnění dopadu civilizačních chorob na zdraví člověka. Spolupracuje s předními světovými výrobci a dodavateli patentovaných nebo jinak výjimečných přírodních surovin, „Novel food" a dalších materiálů. Vzhledem k velké poptávce se věnuje konzultační činnosti se zaměřením na specializovanou sportovní výživu, anti-aging výživu a výživu u určitých typů onemocnění (alergie, vysoký krevní tlak, chronická bolest, obezita atd.).

Odborné poradenství                                                                        

Výkonnost - Výživa - Zdraví

Fyzická výkonnost, zdravá imunita a psychosociální pohoda a odolnost jdou ruku v ruce s kvalitou života. Výpadek v jedné části většinou znamená nepohodu v dalších oblastech života.

DoktorSport je originální platforma využívající kvalitní znalosti výživy, fyziologie, biochemie, farmakologie s přesahem do mnoha dalších „medicínských oborů“ a mého osobního pohledu na udržitelnost nebo podporu zdraví. Upřednostňuji principy tzv. fyziologické a regulační intervence včetně fyzické, nutriční, edukační a další. Snažím se vytvářet takové podmínky, aby si klient svojí cestu zpět ke svému zdraví našel sám. Někdy se stávám průvodcem nemocí - nepohodou, často jsem jen mentorem, ale téměř vždy poznávám celý příběh klienta (ten v sobě často skrývá potřebné řešení). Zásadně nezasahuji do probíhající léčby. V případně nutnosti využívám řadu prověřených nutričních materiálů (velmi často vlastní receptury) služby lékařů, fyzioterapeutů, homeopatů a dalších.

 

Služby a konzultace, které poskytuji:

Podpora sportovní výkonnosti a regenerace: Úprava a doporučení tréninkových a výživových vzorců. Individuální nutriční materiály pro podporu výkonnosti, imunity a regenerace.

Program fyzické a výživové transformace pro manažery:

Program kompletního fyzického, imunitního a nutričního restartu 30 a 60 dní.

Zranění, opotřebení pohybového aparátu a měkkých tkání: Specifická výživa pro urychlení regenerace a rekonvalescence. Trans dermální výživové materiály. Změna dietních vzorců.

Únavový syndrom: z pracovního, sportovního, psychického přetížení. Individuální kompenzační program podle aktuálního stavu klienta.

Atopický ekzém: nové přístupy a možnosti, nutriční podpora, práce s imunitou, podpora funkce kožní bariéry.

Mužská neplodnost: podpora přirozeného fertilního potenciálu obou partnerů FFP (Family Fertility Program). Program pro zlepšení kvalitativních a kvantitativních parametrů mužského spermiogramu u kombinovaných poruch OAT. Zlepšení spermiogramu u sportovců s nízkými hodnotami. Detox rizikových faktorů – těžké kovy.

Pálení žáhy a reflux (GERD syndrom): úprava dýchání, fyzioterapie napětí bránice, fyziologická nutriční rekonstrukce výstelky jícnu u klientů a sportovců s roky trvajícími komplikacemi. Omezení rizika nedostatku klíčových faktorů (VitB12) z důvodu achlorhydrie (nedostatek žaludeční kyseliny), nadměrné užívání léčiv, omezení vedlejších účinků léčiv atd.

Vývoj doplňků stravy, individuální výroba

Návrh, příprava, vývoj receptur doplňků stravy pro soukromé subjekty, návrh technologického postupu výroby, výběr nutričních materiálů, zajištění výrobní kapacity. Lékové formy kapslí, tablet, nápojů, gelů, krémů a dalších.

Lektorská činnost

Prezentace, přednášky a semináře pro třetí strany.

Vyzkoušet můžete některé z mých receptur:

Ascosorb_FBobchod.jpg         NASPANI_FBobchod.jpg         MADMAG_FBobchod.jpg

 

PharmDr. Richard Pfleger

 

V případě zájmu nás kontaktujte na: info@malbucare.cz

Rozhovor s Dr. Pflegerem o léčbě bercových vředů: https://neovlivni.cz/farmakolog-pfleger-my-se-uhodujeme-k-smrti/