Partneři

Spolupracujeme a podporujeme řadu projektů.

 

ProFu╠utbolAnalytics_ORIGINAL.jpg              

CO JE
ProFútbolAnalytics?

 

ProFútbolAnalytics poskytuje analýzusrovnávání a tím i základ pro zlepšování fyzických schopností a technických fotbalových dovedností mladých hráčů.

Díky porovnání s rozsáhlou fotbalovou databází dokáže odhalit silné a slabé stránky hráčů, vyhodnocovat jejich zlepšení identifikovat oblasti pro individuální trénink.

Program je kombinací 6 testů fyzických schopností klíčových pro fotbal a 4 testů nejdůležitějších fotbalových dovedností.

ProFútbolAnalytics je určený pro fotbalové kluby / fotbalové kempy / fotbalové akademie / fotbalové svazy, které se chtějí rozhodovat analyticky, na základě objektivních dat, a zefektivnit tak své tréninkové přístupy.

Více informací na: http://www.profutbolanalytics.com

 

1_golf_casopis_jpg.jpg

Golf je exkluzivní golfový měsíčník, s téměř 10 000 abonenty, první na domácím trhu – vychází od roku 1993, nyní
v nákladu 12 000 kusů. Zaměřuje se na informace o domácím i světovém golfu, původní reportáže, rozhovory
a profily osobností, testy vybavení a informace o novinkách. Pravidelně uveřejňuje seriály o cestování, pravidlech, tréninku a doplňkově přináší obecnější témata – auto moto, móda, současné trendy atp. Na základě kooperace
s prestižním titulem Golf Monthly přetiskuje golfové akademie s předními světovými hráči a testy novinek. Časopis Golf je distribuován čtenářům adresným způsobem, na základě dlouhodobě budované
a neustále aktualizované a rozšiřované databáze, prostřednictvím golfových klubů a hromadnou distribucí. Časopis Golf je smluvním partnerem České profesionální golfové asociace i České golfové federace a mnoha golfových resortů a soutěží v České republice i na Slovensku. 

https://www.casopisgolf.cz

 

30571714_980316542118101_6699099250495503193_n.jpg

Občanský spolek z řad dobrovolných hasičů, zdravotnických záchranářů a dalších osob disponujícími odbornými znalostmi, připraveni pomoci široké veřejnosti s využitím vlastní techniky a vybavení.

https://www.pohresujeme.cz

 

Logo_FSAP.jpg 

Fotbalová škola Adama Petrouše je určená pro dívky i chlapce ve věku od 6 do 14 let. Je vedená bývalým profesionálním fotbalistou, reprezentantem a držitelem licence A Adamem Petroušem, trenérem Slavia Praha U18 Jaroslavem Knyplem a trenérem Bohumilem Zahrádkou.

https://www.fotbal-adampetrous.cz

 

Lany_-_Vasirov_logo.jpg 

 

www.vasirov.cz